E32D350HPN124MCB7U
MFR.Part #
E32D350HPN124MCB7U
JLCPCB Part #
C3813447
Package
Bolt,D50.8xL117.48mm
Description
-40℃~+105℃ 0.12F 117.48mm 2000hrs@105℃ 22.22mm 28.03A@120Hz 35V 50.8mm 6.1mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS