EKZH350ETD102MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZH350ETD102MK20S
JLCPCB Part #
C841731
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
1000uF 12.5mm 20mm 35V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS