ISC037N12NM6ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ISC037N12NM6ATMA1
JLCPCB Part #
C20191681
Package
TDSON-8
Description
1 N-channel 1.3nF 120V 163A 214W 3.6V 3.7mΩ@10V 35pF 4.3nF 46nC@10V N-Channel TDSON-8 MOSFETs ROHS