IPBE65R145CFD7AATMA1
MFR.Part #
IPBE65R145CFD7AATMA1
JLCPCB Part #
C3289292
Package
TO-263-7-11
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.694nF 145mΩ@10V 17A 36nC@10V 4.5V 617pF 650V 98W TO-263-7-11 MOSFETs ROHS