JP2A102MQ250S68CV016
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
JP2A102MQ250S68CV016
JLCPCB Part #
C240401
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 100V 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS