SLD58CA-AP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SLD58CA-AP
JLCPCB Part #
C19992525
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 58V 64A@10/1000us 6kW@10/1000us 71.2V 93.6V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS