P5KE160A-AP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- P5KE160A-AP
- JLCPCB Part #
- C19989903
- Package
- DO-15
- Description
- -65℃~+175℃ 1.9A 160V 205V 259V 3uA 500W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS