DFLZ62-TP
MFR.Part #
DFLZ62-TP
JLCPCB Part #
C6932344
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 125Ω 1W 58.9V~65.1V 5uA@47.1V 62V ±5% SOD-123FL Zener Diodes ROHS