SLD54CA-AP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SLD54CA-AP
JLCPCB Part #
C19992519
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 54V 66.3V 68.5A@10/1000us 6kW@10/1000us 87.1V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS