30KP64A-TP
MFR.Part #
30KP64A-TP
JLCPCB Part #
C1984207
Description
-55℃~+175℃ 104V 10uA 291.3A@10/1000us 30kW@10/1000us 64V 78.3V TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS