SLD36CA-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SLD36CA-BP
JLCPCB Part #
C19992497
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 103A@10/1000us 10uA 36V 44.2V 58.1V 6kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS