SLD26CA-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SLD26CA-BP
JLCPCB Part #
C19992476
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 142A 26V 31.9V 42.1V 6kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS