30KP156A-TP
MFR.Part #
30KP156A-TP
JLCPCB Part #
C19983566
Description
-55℃~+175℃ 10uA 123.7A@10/1000us 156V 190.8V 245V 30kW@10/1000us TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS