SLD11CA-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SLD11CA-BP
JLCPCB Part #
C19992163
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 11V 13.5V 18.2V 327A@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS