SMF40CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF40CA-TP
JLCPCB Part #
C1976241
Package
SOD-123FL
Description
1uA 200W@10/1000us 3.1A 40V 49.1V 64.5V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS