15KP45A-TP
MFR.Part #
15KP45A-TP
JLCPCB Part #
C1984488
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15kW@10/1000us 205A 45V 50V 73V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS