ESDSBPLC3V3LB-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
ESDSBPLC3V3LB-TP
JLCPCB Part #
C19987099
Package
DFN-21006
Description
-55℃~+125℃ 10V 1pF 3.3V 50nA 53W@8/20us 7.5V 7A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN-21006 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS