P5KE6.5CA-TP
MFR.Part #
P5KE6.5CA-TP
JLCPCB Part #
C19990056
Description
-65℃~+175℃ 11.2V 44.7A 500W 6.5V 8.3V 800uA Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS