P6KE39CA-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE39CA-BP
JLCPCB Part #
C19990498
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 11.2A 1uA 33.3V 39V 53.9V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS