SPA331M0ER
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SPA331M0ER
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5V 330uF 4.2mm 4A@100kHz 5mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS