RPA1010221M035K
MFR.Part #
RPA1010221M035K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 11.5mm 220uF 3.05A@100kHz 30mΩ 35V 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS