UWX1E330MCR1GB
MFR.Part #
UWX1E330MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 25V 33uF 5.4mm 6.3mm 78mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD