AVS476M04B12B-F
Extended
- Manufacturer
- Cornell Dubilier Electronics
- MFR.Part #
- AVS476M04B12B-F
- Description
- -40℃~+85℃ 12.3Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 47uF 4V 4mm 5.4mm 57.8mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS