LPW822M1VQ30V-W
MFR.Part #
LPW822M1VQ30V-W
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.762A@100kHz 30mm 35V 35mm 71mΩ@120Hz 8200uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS