381LQ183M035K452
MFR.Part #
381LQ183M035K452
JLCPCB Part #
C2621375
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 18000uF 2000hrs@105℃ 28mΩ@120Hz 30mm 35V 4.3A@120Hz 47mm ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS