CD17FD131JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD17FD131JO3
Description
-55℃~+150℃ 11.7mm 130pF 500V 9.4mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS