381LX271M450K042
MFR.Part #
381LX271M450K042
JLCPCB Part #
C2621567
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
270uF 30mm 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS