AEB226M2GU44T-F
MFR.Part #
AEB226M2GU44T-F
JLCPCB Part #
C2443183
Package
SMD,D16xL21.5mm
Description
-25℃~+105℃ 2.2Ω 205mA@120Hz 22uF 400V 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D16xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS