ESRD820M0EB
MFR.Part #
ESRD820M0EB
Description
-55℃~+105℃ 1.8mm 1000hrs@105℃ 18mΩ 2.5A@100kHz 2.5V 82uF Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS