RPEF51H104Z2M1A03A
MFR.Part #
RPEF51H104Z2M1A03A
JLCPCB Part #
C19484306
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 100nF 50V Y5V 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS