BLM18HG102SZ1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM18HG102SZ1D
JLCPCB Part #
C5558740
Package
0603
Description
1 1.6Ω 1kΩ@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS