DE6B3KJ471KB4BE01J
MFR.Part #
DE6B3KJ471KB4BE01J
JLCPCB Part #
C20041520
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 300V 470pF X1、Y2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS