RDER72J222K2M1H03A
MFR.Part #
RDER72J222K2M1H03A
JLCPCB Part #
C1622645
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.2nF 5mm 630V X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS