SPA271M0ER
MFR.Part #
SPA271M0ER
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5V 2.8mm 270uF 3.5A@100kHz 7mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS