UWT0J152MNR1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UWT0J152MNR1GS
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 10mm 1500uF 465mA@10kHz 6.3V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD