SMCJ14CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ14CA-TP
JLCPCB Part #
C1977184
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 14V 17.2V 23.2V 5uA 64.7A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS