337AVD6R3MFE
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
337AVD6R3MFE
Description
-55℃~+105℃ 1.41Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 280mA@100kHz 330uF 6.3V 6.3mm 7.8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS