AVS107M16D16B-F
MFR.Part #
AVS107M16D16B-F
Description
-40℃~+85℃ 100uF 119mA@10kHz 16V 2000hrs@85℃ 4.3Ω@120Hz 5.4mm 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS