UWT1H2R2MCR2GB
MFR.Part #
UWT1H2R2MCR2GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 13.5mA@10kHz 2.2uF 3mm 5.4mm 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD