947D421K132DFRSN
MFR.Part #
947D421K132DFRSN
JLCPCB Part #
C3790588
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.3kV 420uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS