381LR561M200K012
MFR.Part #
381LR561M200K012
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 25mm 266mΩ@120Hz 3.05A@20kHz 3000hrs@105℃ 30mm 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS