AHA336M16C12B-F
MFR.Part #
AHA336M16C12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 13.1Ω@120Hz 16V 33uF 5.4mm 59.5mA@10kHz 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS