SLP391M350H5P3
MFR.Part #
SLP391M350H5P3
JLCPCB Part #
C3723880
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.47A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 350V 35mm 37mm 390uF 851mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS