AHA336M50E16B-F
MFR.Part #
AHA336M50E16B-F
Description
-55℃~+105℃ 119mA@10kHz 2000hrs@105℃ 33uF 50V 6.2mm 6Ω@120Hz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS