AHA475M2AF24B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA475M2AF24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 100V 2000hrs@105℃ 4.7uF 63.5Ω@120Hz 85mA@100kHz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS