381LQ223M016H042
MFR.Part #
381LQ223M016H042
JLCPCB Part #
C2621081
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 22000uF 22mm 3.8A@120Hz 34mΩ@120Hz 42mm ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS