AFK226M06B12B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AFK226M06B12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1.35Ω@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 4mm 6.1mm 6.3V 90mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS