UWT0J470MCR1GB
MFR.Part #
UWT0J470MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 47uF 5.4mm 54mA@10kHz 5mm 6.3V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD