VT1E331MF105000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VT1E331MF105000CE0
JLCPCB Part #
C271367
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 25V 330uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS