AS4C256M16D3LC-12BCNTR
Extended
Manufacturer
Alliance Memory
MFR.Part #
AS4C256M16D3LC-12BCNTR
JLCPCB Part #
C1858335
Package
FBGA-96(7.5x13.5)
Description
0℃~+95℃ 1.283V~1.45V 12mA 155mA 4Gbit 800MHz DDR3L SDRAM FBGA-96(7.5x13.5) DDR SDRAM ROHS